Geçtiğimiz aylarda ünlülerde sıklıkla gördüğümüz janjan’lı altın-gümüş renkli geçici dövmeler 2015 yılının en parlak yaz dönemini yaşıyor. 2014 New York Moda haftasındaki defile iyice flash tattoo dövmeleriyle gözlerimizi kamaştırmıştı ve bu altın renkli geçici dövmeleri kendiniz de rahatlıkla en fazla 30 saniye içinde yapabilirsiniz.

Flash Tattoo Dövme’nin Yapılışı :

Sıra geldi flash tattoo dövmemizin yapılışına önecelikle yapılışını anlatmadan dövmenizi daha uzun süre kullanmak  istemiyorsanız dövmeyi yaptığınız bölgeyi fazla yıkayıp ovalamamalısınız böylece daha uzun süre parlaklığı gitmeden kullanmış olursunuz. Ve yapılışı yukarıda da belirtiğim gibi sadece 30 saniye sürmektedir öncelikle dövmemizin üstündeki koruyucu filmi çıkarın daha sonra vücudunuzda  istediğiniz yerine yapıştırın  birkaç saniye bastırın üzerine biraz su sıkın sonra tekrarda birkaç saniye bastırın  ardından dövmenin üzerindeki filmi kaldırın ve işlemi bitirin.

altin-renkli-dovme-   flash-tattoos- Flashy Tattoo    Processed with VSCOcam with s2 preset Processed with VSCOcam with s2 presettaatto