Yıpranmış ve ışıltısını kaybetmiş saçlarınızı geri kazanmak herzaman zor olmuştur. Birkez yıpranma sürecine giren saçların tekrar eski halini kazanmasını sağlamak bazen imkansız gibi gelebiliyor. Fakat etkili bakım ürünleri ve yağları ile bu tarz sorunların önüne daha çabuk geçilebiliyor.

Aromaterapi Associates Saçlarınızı Zenginleştirin

Aromaterapi Associates, zenginleştiren saç yağı ile kuru saçları yeniliyor. Hindistan cevizi yağı ve güneş stresli ya da klima ya maruz kalmış saçlara parlaklık katar. Sardunya ve biberiye dahil esansiyel yağları güzel bir formüldür.. Bu saç yağı saça düzgün, şık ve canlanmış bir his katar.

sac-bakimi

Elmas Yağ Kremi – Yıpranmış Saçlar İçin :

Kişniş yağı, Camelina yağı saçı korumak ve saç kırılmalarını azaltmak için detangle nemlendiren kayısı yağları, kuru ve yıpranmış saçlar için çok iyi gelmektedir ve saça güçlü bir görünüm verir.

sac-bakimi-yapin

 

Saçınızı Dolgun Tutun :

Saçların daha dolgun olması için saçı temiz tutmak yeterli olmuyor .Saçın dolgun, hacimli ve gür görünmesi için öncelikle yediklerinize dikkat etmelisiniz. Bol su içmek, stresi mümkün olabildiğince kontrol altında tutmak, saçı güneşten, klordan ve deniz tuzundan korumak diğer dikkat edilmesi gereken önerilerdir.

sac-bakim-uzmani